среда, 25 января 2012 г.

Чи було вбивство Медвина необхідним? Чи вважаєте ви це гріхом?
   Для самого героя вбивство Медвина було необхідним тому, що він 2 роки знущався над Григорієм та загрожував його близьким. Григорій просто помстився за всі страждання,які приніс майор.  Звичайно, якщо виходити із закону Божого, то вбивство і помста це найтяжчі гріхи людини. Ніхто не має права позбавляти життя людини, навіть якщо вона на це заслуговує. Не буває цілком і повністю злих людей. Люди стають злими під впливом суспільства, із-за складних ситуацій, що склалися, із-за пригноблень і багатьох інших причин. Але таку людину можна виправити, направити на дорогу достеменну. Для цього потрібна не лише його внутрішня сила, але і підтримка іншої людини, яка віритиме в нього і підтримуватиме у всьому. Я вважаю, що у майора не було в житті любові. Він не любив і його не любили, адже людина, яка любить, не здатна на такі жорстокі вчинки. Медвин заслуговує на покарання, але не на смерть.
Чи знайшов Григорій Многогрішний своє щастя після втечі за кордон?

   Я вважаю,що Григорій знайшов своє щастя після втечі , тому, що над ним ніхто більше не знущався, не було загроз йому та його коханим. Він перестав жити у постійному страху як раніше. До того ж Многогрішний залишився зі своєю коханою Наталкою, яка зробить його життя щасливим та наповнить його любов'ю та теплом. Григорій сумував за Україною, але не міг туди повернутися, бо його там чекало розчарування, біль і можливо смерть. Він би не знайшов щастя на рідній країні.