Чи було вбивство Медвина необхідним? Чи вважаєте ви це гріхом?
Для самого героя вбивство Медвина було необхідним тому, що він 2 роки знущався над Григорієм та загрожував його близьким. Григорій просто помстився за всі страждання,які приніс майор. Звичайно, якщо виходити із закону Божого, то вбивство і помста це найтяжчі гріхи людини. Ніхто не має права позбавляти життя людини, навіть якщо вона на це заслуговує. Не буває цілком і повністю злих людей. Люди стають злими під впливом суспільства, із-за складних ситуацій, що склалися, із-за пригноблень і багатьох інших причин. Але таку людину можна виправити, направити на дорогу достеменну. Для цього потрібна не лише його внутрішня сила, але і підтримка іншої людини, яка віритиме в нього і підтримуватиме у всьому. Я вважаю, що у майора не було в житті любові. Він не любив і його не любили, адже людина, яка любить, не здатна на такі жорстокі вчинки. Медвин заслуговує на покарання, але не на смерть.
Для самого героя вбивство Медвина було необхідним тому, що він 2 роки знущався над Григорієм та загрожував його близьким. Григорій просто помстився за всі страждання,які приніс майор. Звичайно, якщо виходити із закону Божого, то вбивство і помста це найтяжчі гріхи людини. Ніхто не має права позбавляти життя людини, навіть якщо вона на це заслуговує. Не буває цілком і повністю злих людей. Люди стають злими під впливом суспільства, із-за складних ситуацій, що склалися, із-за пригноблень і багатьох інших причин. Але таку людину можна виправити, направити на дорогу достеменну. Для цього потрібна не лише його внутрішня сила, але і підтримка іншої людини, яка віритиме в нього і підтримуватиме у всьому. Я вважаю, що у майора не було в житті любові. Він не любив і його не любили, адже людина, яка любить, не здатна на такі жорстокі вчинки. Медвин заслуговує на покарання, але не на смерть.