среда, 25 января 2012 г.

Чи було вбивство Медвина необхідним? Чи вважаєте ви це гріхом?
   Для самого героя вбивство Медвина було необхідним тому, що він 2 роки знущався над Григорієм та загрожував його близьким. Григорій просто помстився за всі страждання,які приніс майор.  Звичайно, якщо виходити із закону Божого, то вбивство і помста це найтяжчі гріхи людини. Ніхто не має права позбавляти життя людини, навіть якщо вона на це заслуговує. Не буває цілком і повністю злих людей. Люди стають злими під впливом суспільства, із-за складних ситуацій, що склалися, із-за пригноблень і багатьох інших причин. Але таку людину можна виправити, направити на дорогу достеменну. Для цього потрібна не лише його внутрішня сила, але і підтримка іншої людини, яка віритиме в нього і підтримуватиме у всьому. Я вважаю, що у майора не було в житті любові. Він не любив і його не любили, адже людина, яка любить, не здатна на такі жорстокі вчинки. Медвин заслуговує на покарання, але не на смерть.

Комментариев нет:

Отправить комментарий